HaberADS
  • Anasayfa
  • Adana Demirspor
  • Puan Durumu
  • Fikstür
  • Köşe Yazıları
HaberADS

Adana Demirspor odaklı bağımsız spor gazeteciliği. Hızlı, sade ve tarafsız.

Site

  • Anasayfa
  • Köşe Yazıları
  • Puan Durumu
  • Fikstür

Kurumsal

  • Hakkımızda
  • İletişim
  • Künye
  • Gizlilik

Beslemeler

  • RSS
  • Sitemap
© 2026 HaberADS. Tüm hakları saklıdır.
  1. Anasayfa
  2. Adana Demirspor
  3. Yeni sezon öncesi belirsizlik hakim
Yeni sezon öncesi belirsizlik hakim
Adana Demirspor

Yeni sezon öncesi belirsizlik hakim

Nadir Avşaroğlu09 Temmuz 20261 dk okuma1.869

Uzun yıllar sonra 2. Ligde mücadele edecek Adana Demirspor’da şuana kadar yeni sezon planlamasıyla ilgili somut adımlar atılamadı. Transfer tahtası kapalı olan temsilcimizde yeni sezon takımı kimin çalıştıracağı ise henüz açıklanmadı.


Nesine 2. Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Adana Demirspor’da, yeni sezon öncesi sessizlik ve belirsizlik hakim. Transfer tahtası kapalı olan mavi-lacivertliler, resmi bir adım atılamaması halinde sezona mevcut ‘kısıtlı’ kadrosuyla başlamak zorunda kalacak. Mavi-lacivertli camiada yeni sezon planlamasına dair soru işaretleri büyüyor. Kulübün içinde bulunduğu mali belirsizlikler nedeniyle, önümüzdeki döneme ilişkin nasıl bir yol haritası izleneceği henüz netlik kazanmadı.

Teknik heyet ve kamp programı netleşmedi

Oyuncu kadrosundaki bu sıkıntıların yanı sıra teknik heyet planlamasını da sekteye uğrattı. Yeni sezonda takımın başında kimin yer alacağı ve teknik ekipte hangi isimlerin görev yapacağı henüz bilinmiyor. Öte yandan, liglerin başlamasına az bir süre kalmasına rağmen Adana Demirspor’un yeni sezon hazırlık kampı programı da açıklanmadı. Taraftarlar ve camia, kulüp yönetiminden gelecek resmi açıklamaları ve bu ortamının nasıl aşılacağına dair somut adımları bekliyor.

Referans Türk

Etiketler:Adana Demirspor

İlgili haberler

Adana Demirspor’dan Dalga Su ile sponsorluk anlaşması

Adana Demirspor’dan Dalga Su ile sponsorluk anlaşması

Adana Demirspor'un yeni teknik direktörü belli oldu

Adana Demirspor'un yeni teknik direktörü belli oldu

Hilmi Bozkurt, Adana Demirspor’a veda etti

Hilmi Bozkurt, Adana Demirspor’a veda etti

Adana Demirspor İskenderunspor’a Tek Golle Yenildi

Adana Demirspor İskenderunspor’a Tek Golle Yenildi

Yorumlar